LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręt samowiercący Diall OC 4,8 x 19 mm brązowy
Strzałka w prawo

Wkręt samowiercący Diall OC 4,8 x 19 mm brązowy

9,58
/ opak.
0,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt samowiercący Diall to specjalnie przygotowana śruba przeznaczona do montażu drewnianych elementów i tworzenia większych konstrukcji z drewna. Wykonany jest z wysokiej klasy stali, która pod wpływem obróbki cieplnej podczas produkcji staje się twarda i wytrzymała, co jest szczególnie istotne dla trwałości i bezpieczeństwa budowanych konstrukcji. Wkręt jest łatwy w montażu i nie wymaga wcześniejszego przygotowywania otworów. Śruby w kolorze brązowym idealnie pasują do naturalnego wybarwienia surowca, dzięki czemu miejsce montażu jest mało widoczne.

   Cechy i zalety

    Wszystkie prace związane z montażem elementów drewnianych wymagają zastosowania wytrzymałych materiałów, bowiem ich jakość decyduje o efekcie końcowym oraz bezpieczeństwie mocowanej konstrukcji. Prezentowany wkręt samowiercący Diall charakteryzuje się twardością i wytrzymałością, bowiem wykonany jest ze stali, która podczas procesu produkcyjnego została poddana specjalnej obróbce cieplnej. Wkręt przeznaczony jest przede wszystkim do mocowania elementów drewnianych konstrukcji nośnych, dlatego powinien znaleźć się nie tylko na placu budowy podczas układania więźby dachowej, ale i w warsztacie w trakcie naprawy drewnianych mebli użytkowych. Wkręt jest łatwy w montażu, a precyzyjnie naostrzone gwintowanie znacznie przyspiesza mocowanie. Dodatkowo oszczędzasz czas na oddzielnym wierceniu otworów. Wkręt w kolorze brązowym idealnie pasuje do naturalnej barwy surowca, dzięki czemu miejsce łączenia jest mało widoczne.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906675089546