LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 6 x 30 mm 15 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 6 x 30 mm 15 szt.

9,88
/ opak.
0,66
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt uniwersalny z funkcjonalnym frezem został wykonany z podwójnie hartowanej stali, odpornej na korozję. Jest idealny do pracy w drewnie oraz tworzywach sztucznych. Mocuje płyty drewnopochodne, drewniane oraz syntetyczne. Można go używać razem z kołkami. Po wkręceniu wtapia się całkowicie w powierzchnię i nie uszkadza struktury drewna.

   Cechy i zalety

    Wkręt uniwersalny został wyposażony w stożkowy łeb, który po wkręceniu całkowicie przylega do podłoża i daje się łatwo zamaskować. Jest stworzony do pracy w drewnie oraz materiałach syntetycznych. Trwale mocuje płyty drewniane, drewnopochodne oraz tworzywa sztuczne. Poradzi sobie także z łączeniem poszczególnych elementów do drewnianej lub syntetycznej powierzchni. Sprawdzi się świetnie podczas remontów i prac wykończeniowych. Frez umożliwia łatwe wkręcenie produktu w materiał, nawet bez wcześniejszego wywiercenia otworu pomocniczego. Podwójnie hartowana stal jest niezwykle trwała i odporna na działanie rdzy i wilgoci. Śruby z powodzeniem można użyć przy pracach na świeżym powietrzu. Jest przydatny przy wznoszeniu konstrukcji z drewna, a także montażu mebli na tarasie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu30mm
     Średnica produktu6mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu15
     Kod produktu5906675090061