Zobacz więcej Worki próżniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Worki próżniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek próżniowy 50 x 80 cm

Worek próżniowy 50 x 80 cm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worek próżniowy Wiki przyda się w każdej szafie czy garderobie. Kiedy nastaną cieplejsze dni, z jego pomocą możesz pozbyć się z szafy takich rzeczy jak grube puchowe kołdry, koce, a nawet kurtki czy swetry. Po odessaniu powietrza z zapakowanego worka zyskasz w szafie dużo wolnej przestrzeni, którą wykorzystasz do innych celów.

   Cechy i zalety

    Wykorzystanie worka próżniowego jest idealnym pomysłem nie tylko wtedy, kiedy musisz wygospodarować wolne miejsce w szafie, ale również podczas przeprowadzki. Dzięki temu że jest wykonany z polipropylenu oraz polietylenu i jest całkowicie przezroczysty, nawet bez jego otwierania będzie widać, co znajduje się w każdym z nich. Wystarczy włożyć do worka starannie go zamknąć, a następnie użyć zwykłego odkurzacza do odessania całego powietrza. Ubrania oraz kołdry czy koce zamknięte w próżniowym worku na dłużej zachowują swoją świeżość. Worki próżniowe Wiki będą chroniły Twoje ubrania przed wodą, kurzem, brudem, ale także wilgocią i owadami, na przykład molami. Dzięki nim zaoszczędzisz nawet do 75% miejsca w Twojej szafie.

    • Pozwala zaoszczędzić miejsce
    • Chroni przechowywane rzeczy przed kurzem, brudem i wilgocią
    • Przezroczysty

    Specyfikacja techniczna

    Kolorbiały, przezroczysty
    MateriałPolietylen (PE) i polipropylen (PP)
    Kod produktu5907439175260