icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik kuty Form Antik 250 x 300 mm brązowy
Strzałka w prawo

Wspornik kuty Form Antik 250 x 300 mm brązowy

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zamocować półkę? To proste – wystarczy, że posłużysz się oferowanym wspornikiem. Element wyprodukowany został ze stali, czemu zawdzięcza się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada brązowy kolor, dlatego będzie spójnie wyglądał w zestawieniu z meblem o takim samym kolorze. Zamontujesz go na ścianie z łatwością za pomocą wkrętów i kołków rozporowych.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twoja półka nie jest już tak stabilna, jak dawniej? Wymień stare mocowanie na prezentowany wspornik – pozwoli na prawidłowe przytwierdzenie mebla do ściany, więc przyda się w większości mieszkań, a także w biurze lub sklepie. Gwarantuje idealny efekt pracy na długi czas, gdyż stworzony ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Utrzymany jest w brązowym kolorze – doskonale nadaje się więc do skompletowania z innymi przedmiotami o takiej barwie, co pomoże w zachowaniu spójnej aranżacji otoczenia. Wspornik zamontujesz bezproblemowo za pomocą wkrętów oraz kołków. Planujesz montaż półki? Zastanawiasz się, jakich akcesoriów użyć, aby konstrukcja była wystarczająco stabilna? Z pewnością przyda Ci się oferowany wspornik. Zapraszamy do sprawdzenia oferty, w której znajdziesz modele o różnych parametrach technicznych!

    • Wkręty i kołki rozporowe nie są dołączone do zestawu; należy je odpowiednio dobrać do rodzaju ściany, na której zostanie zamontowana półka

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu300mm
    Szerokość produktu20mm
    SeriaAntik
    MateriałStal
    KolorBrązowy
    MarkaForm
    Głębokość produktu250mm
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    PrzeznaczenieDo półek o szerokości 25 - 45 cm
    Kod produktu3663602765028