Zobacz więcej Wstawki kalibrowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Wstawki kalibrowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wstawka kalibrowana ETI VD 25 A

Wstawka kalibrowana ETI VD 25 A

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wstawka kalibrowa VD to niewielki element przeznaczony do zastosowania w instalacjach elektroenergetycznych. Produkt posiada profil odpowiednio dopasowany do pracy z wkładkami bezpiecznikowymi DII. Element wykonano z porcelany o wysokich właściwościach wytrzymałościowych, która pozwala na jego trwałe, bezpieczne stosowanie.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu wstawki kalibrowej wpłyniesz na prawidłową pracę domowych instalacji elektroenergetycznych. Model typu VD przeznaczony jest do przymocowania do wkładek bezpiecznikowych DII. Element wpływa na bezpieczną i długotrwałą pracę urządzeń elektrycznych. Wstawka została wykonana z porcelany elektrotechnicznej, co świadczy o jej trwałości i wysokiej odporności na uszkodzenia. Element ten wykorzystywany jest do kalibracji wkładki topikowej i tym samym wpływa na jej solidne zespolenie z pozostałymi urządzeniami instalacyjnymi. W naszym różnorodnym asortymencie znajdziesz także inne modele wstawek kalibrowych, przez co z łatwością wybierzesz model odpowiednio pasujący do parametrów swoich domowych urządzeń.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu19mm
     Średnica produktu23mm
     Prąd znamionowy25A
     Kod produktu5904722905566