Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wtyczka PCE kątowa jednofazowa z wyłącznikiem i uziemieniem biała

Wtyczka PCE kątowa jednofazowa z wyłącznikiem i uziemieniem biała

19,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz sposobu na podłączenie sprzętu do gniazda usytuowanego w wymagającej lokalizacji, warto zmienić tradycyjną wtyczkę na kątową. Produkt jest na tyle duży, że bez trudu go podłączysz i odłączysz. Dodatkowo wyposażono go w praktyczny wyłącznik, który daje Ci możliwość odłączania źródła zasilania bez konieczności wyjmowania wtyczki z gniazda.

   Cechy i zalety

    Wtyczka PCE znajdzie zastosowanie w miejscach, w których korzystasz z różnych urządzeń elektrycznych. Sprawdzi się więc w domu prywatnym, garażu, warsztacie oraz w firmach czy instytucjach. Przeznaczona jest do łączenia z przewodami sprzętów, co z powodzeniem wykonasz samodzielnie – montaż jest prosty i przystosowany do przeprowadzenia w warunkach amatorskich lub półprofesjonalnych. Zamocowaną do urządzenia wtyczkę możesz na stałe podłączyć do źródła zasilania. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki praktycznemu wyłącznikowi, jaki zastosowano we wtyczce. Korzystając z niego, za pomocą jednego kliknięcia możesz odciąć źródło zasilania lub wznowić je. Jest to ważne w przypadku gniazdek, które usytuowane są w niedogodnej lokalizacji. Podczas korzystania z wyrobu nie musisz się obawiać przypadkowych przebić, ponieważ wtyczka posiada uziemienie – możesz ją bezpiecznie podłączać do źródła zasilania.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Prąd znamionowy16A
     UziemienieTak
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5907711102922