Zobacz więcej Wycieraczki wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Wycieraczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka 60 x 90 cm beżowa
Strzałka w prawo

Wycieraczka 60 x 90 cm beżowa

47,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka to doskonały sposób na ochronę podłóg przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Pozwala szybko i skutecznie pozbyć się wody, błota oraz kurzu z obuwia, przez co nie będą się one przedostawały do wnętrza budynku. Produkt jest dostępny w wersji beżowej oraz w innych wariantach kolorystycznych, co pozwoli na odpowiednie dobranie odcienia do Twojej aranżacji.

   Cechy i zalety

    Aby dobrze ochronić podłogi przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, konieczny jest wybór odpowiedniej wycieraczki. Umieszczona na korytarzu, przedsionku czy przed wejściem do budynku pozwoli pozbyć się wody, błota oraz pyłu z obuwia, przez co nie będą się one przedostawały do wnętrza. Dzięki wysokiej trwałości oraz odporności na ścieranie, z powodzeniem może być stosowana w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Z praktycznego punktu widzenia posiada antypoślizgowy spód, który zapobiega przesuwaniu się wycieraczki podczas jej użytkowania. Z punktu dekoracyjnego warto zwrócić na jasny kolor, który rozjaśni oraz urozmaici otoczenie. Szeroki wachlarz kolorystyczny dostępny w ofercie pozwoli na stworzenie wymarzonych aranżacji.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)90cm
     Długość (cm)60cm
     Waga (kg)1.34kg
     KolorBeżowy
     Kod produktu5391513766541