Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Trapper 07 1 m

Wycieraczka Trapper 07 1 m

79,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Trapper jest produktem wykonanym z wyjątkowo twardej, wyprofilowanej gumy o właściwościach antypoślizgowych. Twardy materiał sprawia, że produkt jest odporny na działanie warunków zewnętrznych, takich jak woda, piasek i zmienna temperatura. Produkt nadaje się do zastosowania w miejscach o natężonym ruchu, ułatwiając zachowanie czystości.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Trapper to profesjonalne rozwiązanie zalecane do wszystkich przestrzeni zarówno domowych, jak i biurowych. Produkt wykonany jest z gumy o wysokiej twardości, która nie rozciąga się i jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników takich jak niskie i wysokie temperatury woda, piasek i żwir – dzięki czemu może służyć przez wiele lat. Specyfika materiału, z jakiego została wykonana wycieraczka sprawia, że jest ona łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki ryflowanej, wyprofilowanej formie doskonale zbiera wszelkie zabrudzenia, wydłużając żywotność podłóg w pomieszczeniach, które źle znoszą kontakt z zanieczyszczeniami. Struktura ryfli zapewnia antypoślizgowe właściwości, podnosząc bezpieczeństwo użytkowania. Wymiary produktu pozwalają na zastosowanie go nawet na małych przestrzeniach. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, aby ponownie chronić parkiety domów przed zabrudzeniem. Wycieraczkę możemy zastosować w różnych miejscach, zwłaszcza tych o natężonym ruchu, zachowując ich świeży wygląd przestrzeni.

    • Właściwości antypoślizgowe podkładu
    • Wysoka odporność na zabrudzenia
    • Wysoka zdolność absorpcji zanieczyszczeń i wody

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)100cm
    Docelowe pomieszczenieKorytarz
    KolorSzary
    MateriałPolipropylen
    Typ opakowaniam
    Kod produktu3663602211013