icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycieraczka Trapper 12 1 m

Wycieraczka Trapper 12 1 m

79,98
/ mb
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycieraczka Trapper nadaje się do wykorzystania na wszystkich powierzchniach zewnętrznych. Twarda struktura gumy, z jakiej jest wykonana nadaje jej właściwości antypoślizgowe i sprawia, że jest odporna na działanie różnych czynników, takich jak zmienna temperatura, woda, piasek czy żwir. Dzięki wyprofilowanym ryflom wycieraczka świetnie zbiera brud, chroniąc wnętrza przed zabrudzeniem.

   Cechy i zalety

    Wycieraczka Trapper wykonana jest z twardej gumy. Ze względu na swoje właściwości, nadaje się do wykorzystania na wszystkich powierzchniach zewnętrznych, zwłaszcza tych w których ruch jest natężony. Zwarta struktura materiału wyprofilowana w ryfle, sprawia, że produkt doskonale radzi sobie z brudem, dodatkowo stanowiąc warstwę antypoślizgową, zapewniająca bezpieczne użytkowanie. Produkt jest łatwy w czyszczeniu, a do tego jest wytrzymały, przez co na długo zachowa pierwotną formę. Wycieraczka pozwala zatrzymać zanieczyszczenia zanim osiądą one na podłogach wewnątrz budynku, narażając je na zniszczenie. Wycieraczka jest odporna na działanie szkodliwych czynników, takich jak zmienna temperatura,woda, piasek i żwir, przez co na długo zachowuje pierwotny wygląd. Dzięki niej bakterie i szkodliwe zanieczyszczenia pozostają na zewnątrz, co pozwala na podniesienie higieny w domu.

    • Właściwości antypoślizgowe podkładu
    • Wysoka odporność na zabrudzenia
    • Wysoka zdolność absorpcji zanieczyszczeń i wody

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)100cm
    Długość (cm)60cm
    Docelowe pomieszczenieKorytarz
    KolorCzarny
    MateriałPolipropylen
    Typ opakowaniamb
    Waga (kg)50kg
    Kod produktu3663602211020