Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wyłącznik zmierzchowy LED Systems WZ01

Wyłącznik zmierzchowy LED Systems WZ01

32,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Możesz łatwo zadbać o to, aby światło zapalało się samo, gdy na zewnątrz zapada zmrok – do tego typu kontroli posłuży Ci prezentowany wyłącznik zmierzchowy. Jest on drobnym urządzeniem elektrycznym, które pozwoli Ci zautomatyzować włączanie i wyłączanie się wybranych lamp. Czujnik ten może przydać Ci się zarówno w mieszkaniu, jak i przestrzeniach publicznych – teatrze czy hotelu.

   Cechy i zalety

    Masz szansę automatycznie włączać i wyłączać wybrane lampy za pomocą prezentowanego wyłącznika zmierzchowego. Wykorzystasz go do sterowania oświetleniem w rozmaitych pomieszczeniach, co pozwoli Ci zyskać kontrolę nad warunkami, które w nich panują, nawet jeśli przebywasz w tym czasie gdzie indziej. To niewielkie urządzenie elektroniczne jest czujnikiem zmierzchu, który możesz zaprogramować w odpowiadający Twoim wymaganiom sposób – posiada właściwe opcje regulacyjne oraz czasomierz. Wyłącznik zmierzchu umożliwi Ci w łatwy sposób osiągnąć pożądane warunki oświetleniowe w danym miejscu – zarówno w domu, jak i budynkach użyteczności publicznej czy hotelach i przedsiębiorstwach. Za jego pomocą możesz na przykład ustawić lampę w korytarzu tak, aby zapalała się zawsze wtedy, gdy na zewnątrz zapada zmrok.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu40mm
     Szerokość produktu75mm
     Wysokość produktu51mm
     Poziom ochronyIP54
     KolorSzary
     Kod produktu5901730202076