Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke 22 x 1200 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke 22 x 1200 mm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowane zabezpieczenie rowerowe to wygodna w zastosowaniu linka, którą przypniesz swój jednoślad na czas postoju. Jest elastyczna, z łatwością zatem wykorzystasz ją nawet w trudno dostępnych miejscach. Produkt wykonany został z wysoce wytrzymałej stali pokrytej osłonką z PCV dla dodatkowej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz wygodnego i łatwego w użyciu zabezpieczenia rowerowego, którym szybko przypniesz jednoślad w miejscu postoju? Prezentowany produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest lekki, więc z powodzeniem schowasz do plecaka, gdzie nie będzie powodował dyskomfortu podczas podróży. Dzięki elastycznej konstrukcji wygniesz go w taki sposób, by przypiąć go nawet w trudno dostępnym miejscu. Linka wykonana została ze stali cechującej się wysokim stopniem wytrzymałości i odporności na próby przecięcia. Całość pokryta została osłonką z PCV, która chroni produkt przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Otwarcie zabezpieczenia możliwe jest za pomocą dołączonego do zestawu kluczyka. Sprawdź także inne modele dostępne w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1200mm
     Średnica produktu22mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałStal
     Kod produktu3663602835080