icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa Mapei Buildfix 100 biała 20 kg

Zaprawa Mapei Buildfix 100 biała 20 kg

168
/ szt.
8,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do spoinowania to uniwersalny produkt, który służy do wypełniania przestrzeni między płytkami wykonanymi z gresu, terakoty, ceramiki, granitu, marmuru, kamienia naturalnego oraz wielu innych materiałów. Skutecznie zapobiega pojawianiu się korozji biologicznej, ponieważ posiada właściwości hydrofobowe – to rozwiązanie sprawdzi się we wszystkich pomieszaniach narażonych na działanie wody, a także na zewnątrz budynku.

   Cechy i zalety

    Zaprawa do spoinowania to uniwersalny środek przeznaczony do wypełniania przestrzeni między płytkami. Ze względu na swoje właściwości może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Innowacyjna formuła zaprawy sprawia, że odznacza się ona zdolnościami hydrofobowymi. Dzięki temu uniemożliwia cieczy wnikanie do wewnątrz, chroniąc wykończone powierzchnie przed zniszczeniem. Dodatkowo elastyczna formuła nie ulega ściskaniu i zgniataniu, a także zabezpiecza miejsca zespojenia przed działaniem kwasu. Produkt nadaje się do wypełniania szpar między płytkami wykonanymi z gresu, ceramiki, terakoty, kamienia naturalnego, granitu i marmuru. Ze względu na swoją trwałość doskonale sprawdzi się na powierzchniach narażonych na działanie agresywnych substancji chemicznych w różnego typu budynkach o charakterze przemysłowym.

    • Szerokość spoiny: 0 - 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)20kg
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorBiały
    Wysokość pojemnika400mm
    Szerokość pojemnika310mm
    Długość pojemnika90mm
    Kod produktu8022452049453