icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa Mapei Buildfix 114 antracyt 20 kg

Zaprawa Mapei Buildfix 114 antracyt 20 kg

168
/ szt.
8,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do spoinowania to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla osób chcących z łatwością poradzić sobie z fugowaniem powierzchni wykończonych płytkami. Produkt ma charakter uniwersalny, ponieważ nadaje się do wykorzystania na powierzchniach pokrytych różnymi materiałami. Dodatkowo dzięki właściwościom hydrofobowym zapobiega powstawaniu korozji biologicznej, która może prowadzić do poważnych dolegliwości.

   Cechy i zalety

    Zaprawa do spoinowania to innowacyjny preparat, którego stosowanie pozwala z łatwością wypełnić przestrzenie między płytkami różnego rodzaju. Z jej pomocą możesz skutecznie zabezpieczyć wykończone kaflami powierzchnie przed działaniem wody i korozji biologicznej – formuła produktu posiada bowiem właściwości hydrofobowe. Tym samym zmniejsza ryzyko rozwoju grzybów i pleśni, które nie tylko zaburzają estetykę wnętrza, ale mogą też prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia domowników. Zaprawa dodatkowo zabezpiecza powierzchnie przed kwasami i ścieraniem. Warto zwrócić uwagę także na wyrazisty kolor antracyt, który pasuje do wielu nowoczesnych stylizacji. Produkt nadaje się do wykorzystania w wielu miejscach, zarówno w domu, jak i na zewnątrz budynku, więc za jego pomocą urządzisz swój dom w harmonijny sposób.

    • Szerokość spoiny: 0 - 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)20kg
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorAntracyt
    Wysokość pojemnika400mm
    Szerokość pojemnika310mm
    Długość pojemnika90mm
    Kod produktu8022452049484