Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa Mapei Buildfix do kuchni i łazienki 111 srebrna 2 kg

Zaprawa Mapei Buildfix do kuchni i łazienki 111 srebrna 2 kg

108
/ szt.
54
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Epoksydowa fuga Buildfix przeznaczona jest w szczególności do wykańczania kuchennych i łazienkowych ścian lub podłóg. Dokładnie wypełnia przestrzeń pomiędzy płytkami ceramicznymi gładką i jednolitą kolorystycznie masą. Srebrna barwa pasuje do szarych i białych płytek. Spoinę można dezynfekować. Jej użycie zalecane jest w pomieszczeniach sanitarnych i kuchennych.

   Cechy i zalety

    Zaprawa Buildfix zapewnia nie tylko reprezentacyjny wygląd materiałów kładzionych na posadzkach i ścianach, ale także ich trwałość. Spoina w eleganckim, srebrnym kolorze służy do wypełniania przestrzeni pomiędzy materiałem ceramicznym. Jest bardzo uniwersalna i przydaje się na każdym etapie wykończenia domu. Nadaje się do stosowania szczególnie w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie wysokich standardów higieny, w szczególności w kuchni i łazience, również w kabinie prysznicowej. Jest odporna na działanie wody, dzięki czemu w krótkim czasie wyczyścisz ją z zabrudzeń i zdezynfekujesz. Łatwo ją nałożysz za pomocą gumowej pacy. Dostępna jest w szerokiej palecie barw, co ułatwi dobranie odpowiedniego koloru do stosowanej okładziny lub materiału podłogowego.

    • Odporność termiczna: od -20°C do +100°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSrebrny
    Wysokość pojemnika140mm
    Szerokość pojemnika220mm
    Długość pojemnika220mm
    Kod produktu8022452036101