Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec H7 zestaw w kuferku

Żarówka Unitec H7 zestaw w kuferku

45,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw żarówek wykorzystywany jest w czasie naprawiania samochodowych świateł, wobec czego przyda się większości kierowców. Elementy znajdują się w kuferku umożliwiającym ich wygodne przechowywanie. Zamocujesz je z łatwością, gdyż ich montaż nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zestaw żarówek przyda się większości kierowców, ponieważ stosowany jest w czasie awarii świateł zewnętrznych – korzystając z produktu, błyskawicznie przywrócisz im sprawność. Elementy charakteryzują się znakomitą trwałością, dlatego będą doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas nawet w przypadku ich intensywnej eksploatacji. Całość znajduje się w etui umożliwiającym wygodne przechowywanie zestawu w samochodowym schowku. Żarówki wymienisz z łatwością, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi, więc błyskawicznie przeprowadzisz zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria wykorzystywane przy samochodach, dlatego w łatwy sposób skompletujesz przedmioty spełniające Twoje wymagania.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu7
    MarkaUnitec
    Długość produktu140mm
    Głębokość produktu55mm
    Szerokość produktu90mm
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912191