Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec T4W 2 szt.

Żarówka Unitec T4W 2 szt.

4,98
/ kpl.
2,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówki samochodowe doskonale sprawdzają się w każdych warunkach eksploatacyjnych. Jasny strumień światła zapewnia widoczność na drodze, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo na jezdni. W zestawie znajdują się 2 żarówki, dopuszczone do obiegu dzięki pozytywnym atestom użytkowym oraz homologacji europejskiej E, zapewniając długie użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Żarówki samochodowe to niezbędny element montażowy w każdym pojeździe. Ich zadaniem jest oświetlanie pojazdu i drogi w trakcie poruszania się po niej, zapewniając bezpieczeństwo dla siebie oraz innych użytkowników ruchu drogowego. Prezentowany model posiada wszystkie niezbędne atesty użytkowe oraz homologacje E. Głównym obszarem zastosowania są światła zewnętrzne samochodu, kierunkowskazy i światła stop. Produkt montowany przy pomocy specjalnego gwintu, pasuje do większości modeli samochodów, a jego łatwy i szybki montaż powoduje, że w parę chwil bez konieczności odwiedzenia warsztatu samochodowego wymienisz samodzielnie zużyte elementy, tym samym oszczędzisz swój czas i pieniądze. Z uwagi na wysoką eksploatację, żarówki zostały wykonane z tworzywa odznaczającego się podwyższoną odpornością na zużycie.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu10mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki4W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździeBA9s
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912276