Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm biała 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm biała 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka przeznaczona jest do samodzielnego wykańczania elementów wyposażenia Twojego mieszkania. Charakteryzuje się białym kolorem oraz wielkością idealnie pasującą do rozmiaru konfirmatów oraz złącz mimośrodowych, odpowiedzialnych za łączenie poszczególnych części mebli. W naszej ofercie znajdziesz również inne zaślepki tej marki, w wielu kolorach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka stosowana jest podczas samodzielnego składania mebli w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz w stanie estetycznie wykończyć szafki i kredensy poprzez zakrycie miejsc połączeń płyt – wielkość zaślepek jest bowiem dostosowana do rozmiaru łączących je konfirmatów oraz złącz mimośrodowych. Produkt mocuje się poprzez przyklejenie na wybranej powierzchni – zadanie to nie zajmie Ci wiele czasu, a znacząco wpłynie na atrakcyjność całego otoczenia. Produkt cechuje się białym kolorem, wobec czego najkorzystniej będzie się prezentował na meblach o tym samym kolorze, tworząc z nimi harmonijną całość. W naszej ofercie produkty te znajdziesz także w innych odcieniach, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować barwę zaślepek do wyglądu Twoich szafek.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorBiały
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292886