Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka drzwiowa GHBB 75 mm chrom

Zasuwka drzwiowa GHBB 75 mm chrom

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwka drzwiowa może być zamontowana na przykład w toalecie, gdzie umożliwi zablokowanie drzwi od środka pomieszczenia. Znajdzie też zastosowanie jako zamknięcie do skrzyń, schowków, spiżarni i pomieszczeń do przechowywania narzędzi. Cechuje się estetycznym wykonaniem i prostą konstrukcją. Przytwierdza się ją za pomocą śrub.

   Cechy i zalety

    Zasuwka drzwiowa to rygiel stosowany do zamykania drzwi lub blokowania ich od środka pomieszczenia. Ponieważ umożliwia zamykanie ich od wewnątrz, można ją zamontować na drzwiach od toalety. Znajdziesz zastosowanie również w spiżarniach i schowkach. Charakteryzuje się wytrzymałością, ponieważ wykonana została ze stali, czyli materiału odpornego na wyginanie się oraz pękanie. Zasuwka posiada kolor chrom, który możesz dopasować do srebrnych okuć, zawiasów i klamek. Otwory na wkręty umożliwiają trwałe przymocowanie produktu do drewnianych lub metalowych powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje zasuwek w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego możesz z powodzeniem wybrać model spełniający Twoje potrzeby.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorChrom
    MateriałStal
    Kod produktu5901912830837