LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawiasy budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zawiasy budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias altanowy skośny 150 mm

Zawias altanowy skośny 150 mm

8,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prosty montaż wyróżnia zawias altanowy skośny spośród innych elementów konstrukcyjnych. Możesz zastosować go w budowlach ogrodowych. Został wykonany z mocnej i trwałej stali nierdzewnej. Jest dzięki temu niezwykle wytrzymały. Doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Jeśli szukasz innych zawiasów, znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Zawias altanowy skośny 150 mm wykorzystasz jako element montażowy rozmaitych konstrukcji między innymi altan czy mebli ogrodowych. Zawias umożliwi i ułatwi płynne otwieranie okiennic, drzwiczek i furtek. Lekko uniesione drzwi nie będą opadać. Dodatkowo będą prezentować się estetycznie. Montaż zawiasu jest bardzo prosty. Możesz wykonać samodzielnie niezbędne prace przy użyciu prostych narzędzi, które znajdziesz w swoim domu. Zawias altanowy skośny jest wyprodukowany w Polsce. Został wykonany ze stali odpornej na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Stal nierdzewna sprawia, że element nawet intensywnie eksploatowany, nie będzie nosił nawet najmniejszych śladów korozji. Produkt jest dostępny w kolorze ocynk żółty. W naszym sklepie znajdziesz inne rozmiary i kolory zawiasów.

    • Prosty montaż
    • Wytrzymały
    • Odporny na korozje

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5907484583881