Zobacz więcej Zawiasy do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zawiasy do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias wahadłowy 75 mm stal nierdzewna

Zawias wahadłowy 75 mm stal nierdzewna

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawias wahadłowy przeznaczony jest do wykonania ruchomego łączenia pomiędzy ościeżnicą i drzwiami – umożliwia ich otwieranie i zamykanie. Powstał ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowa pierwotny stan przez długi czas. Nie wpłynie na wygląd drzwi, gdyż po zamocowaniu pozostanie niemal niewidoczny. Proponujemy również zawiasy do bram oraz furtek.

   Cechy i zalety

    Zawias wahadłowy przyda się w większości gospodarstw domowych – przeznaczony jest do zamocowania przy drzwiach, ponieważ umożliwia ich płynne otwieranie i zamykanie. Powstał ze stali nierdzewnej, czyli materiału odpornego nie tylko na wyginanie się oraz pękanie, ale też na szkodliwe działanie wilgoci – z powodzeniem możesz zastosować go w łazience lub przy drzwiach wejściowych. Po zamocowaniu produkt pozostanie niemal niezauważalny, wobec czego nie wpłynie na wygląd drzwi. Całość możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy firmy wykańczającej wnętrza, jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałeś tego typu prac. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje zawiasów, dlatego z powodzeniem wybierzesz model adekwatny do Twoich potrzeb.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Bezawaryjne działanie

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorInox
    Kod produktu5906711254853