icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do pokryć

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw montażowy do płyt trapezowych 20 szt.

Zestaw montażowy do płyt trapezowych 20 szt.

39,48
/ opak.
1,97
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz szybko zamontować płyty PVC? Zależy Ci na sprawnym mocowaniu pokrycia dachowego w Twoim gospodarstwie domowym? Wykorzystaj do tego gotowy zestaw montażowy do płyt trapezowych. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne elementy, z którymi poradzisz sobie bez specjalistycznych narzędzi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego możesz liczyć na trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

  Cechy i zalety

  Zestaw montażowy do płyt trapezowych 20 szt. to idealnie skomponowane elementy, które przydadzą Ci się podczas prac remontowo-budowlanych. To świetny sposób na sprawne mocowanie pokryć dachowych małych obiektów. Bez problemu poradzisz sobie z zabezpieczeniem tarasów, wiat garażowych, altan ogrodowych czy ganków. Zestaw montażowy do płyt trapezowych pozwoli Ci na łatwą i szybką pracę. Nie musisz mieć nawet dużego doświadczenia technicznego. Komplet składa się z wkrętów, podkładek dystansowych oraz kapturków. To idealnie dopasowane elementy do płyt trapezowych oraz falistych. Zapewniają stabilność pokrycia dachowego lub jej funkcjonalnej osłony. Dzięki temu zyskasz trwały i estetyczny efekt na długi czas. W naszym sklepie znajdziesz także płyty trapezowe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MateriałPolichlorek winylu (PVC) i stal
   Kod produktu5901619124772