Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw przelotek gumowych Yato mix 180 szt.

Zestaw przelotek gumowych Yato mix 180 szt.

17,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz wyposażyć garaż w praktyczne akcesoria warsztatowe? Podczas majsterkowania przy samochodzie z pewnością przyda Ci się proponowany zestaw przelotek stosowanych podczas montowania części. Gumowe elementy przez długi czas zachowują nienaganny stan – są odporne na zniekształcenia. W zestawie znajdziesz 180 sztuk tego produktu.

   Cechy i zalety

    W Twoim garażu brakuje akcesoriów umożliwiających prawidłowy montaż części samochodowych? Proponowany zestaw przelotek pozwala na tworzenie trwałych mocowań podczas prac serwisowych przy pojeździe – znajdzie zastosowanie w większości warsztatów. Gumowe elementy nie wymagają częstej wymiany, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zestaw zawiera części o różnych parametrach technicznych, wobec czego z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb – wykorzystasz je podczas tworzenia rozmaitych konstrukcji. Całość znajduje się w praktycznym pojemniku, co zapobiega gubieniu się niewielkich akcesoriów. Jeśli zamierzasz samodzielnie majsterkować przy swoim pojeździe, z pewnością przyda Ci się proponowany zestaw gumowych przelotek. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałGuma
     Kod produktu5906083068782