icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw Vorel latarka UV 21 LED i okulary

Zestaw Vorel latarka UV 21 LED i okulary

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz naprawić nieszczelną klimatyzację w swoim samochodzie? Pomoże Ci w tym Zestaw Vorel latarka UV 21 LED i okulary. Latarka UV jest diodowym źródłem światła nadfioletowego przeznaczonym do wykrywania nieszczelności układów klimatyzacji samochodowej za pomocą środka kontrastowego. Do zestawu dołączone są okulary chroniące przed promieniowaniem UV.

   Cechy i zalety

    Zestaw Vorel latarka UV 21 LED i okulary ułatwi Ci wykrycie źródła nieszczelności klimatyzacji w Twoim samochodzie i naprawienie jej. W jaki sposób? Wszystko za pomocą barwnika, który należy dodać do czynnika chłodzącego. Po uruchomieniu klimatyzacji za pomocą latarki oświeca się światłem nadfioletowym poszczególne części urządzenia i szuka miejsca przecieku. Barwnik wydostający się przez nieszczelności instalacji odbija światło nadfioletowe w intensywny sposób, przez co łatwo namierzyć przyczynę usterki. Wybierz zestaw Vorel latarka UV 21 LED i okulary, które chronią przed światłem nadfioletowym i spełniają wymogi europejskiej dyrektywy dotyczącej sprzętu ochrony osobistej. Latarka jest zasilana za pomocą baterii, więc bez problemu będzie służyć jako przenośne źródło światła.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaVorel
     KolorMix
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5906083827563