LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson E20 170 x 113 x 95 mm

Złącze kątowe Simpson E20 170 x 113 x 95 mm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe E posłuży Ci do łączenia elementów wchodzących w skład domowych konstrukcji użytkowych. Produkt przystosowany jest do prac z dużym obciążeniem, ponieważ posiada specjalnie wytłoczone żebra, nadające mu wysokiej sztywności. Dodatkowo kątownik pokryto warstwą ocynku, przez co jest odporny na korozję, co wpływa na jego długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe typu E to praktyczny element konstrukcyjny, który powinien znajdować się w wyposażeniu domowych warsztatów oraz pomieszczeń gospodarczych. Dzięki jego zastosowaniu z łatwością zbudujesz altankę, jak również inne, drewniane elementy wyposażenia ogrodowego. Produkt posiada wytłoczone żebra, dlatego możesz go stosować podczas prac z dużym obciążeniem i wykonywać trwałe, bezpieczne łączenia. W zależności od rodzaju używanego materiału budowlanego – drewna, stali, betonu – podczas montażu możesz użyć gwoździ pierścieniowych, wkrętów lub kotwi. Produkt posiada specjalne otwory umożliwiające jego dokładne przykręcenie. W zależności od rodzaju tworzonych przez Ciebie budowli, w naszym asortymencie znajdziesz złącza w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0107
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu3523140887906