Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson strong-tie EA 40 x 40 x 40 x 2 mm
Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson strong-tie EA 40 x 40 x 40 x 2 mm

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe AE umożliwi Ci dokładne przymocowanie drewnianego elementu do podłoża wykonanego z drewna lub betonu. W zależności od rodzaju materiału, do prawidłowego montażu kątownika zaleca się wykorzystanie gwoździ pierścieniowych, wkrętów lub kotew. Produkt zapewnia stabilność utworzonych przy jego użyciu budowli, ponieważ posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe EA umożliwi Ci tworzenie połączeń drewnianych elementów. Możesz je również zastosować podczas mocowania drewna do betonowego podłoża. Produkt wyróżnia się wysoką nośnością, dzięki czemu zapewni Twoim konstrukcjom wyjątkową sztywność oraz mocne zespolenie. Podczas montowania kątowników do drewna zaleca się zastosowanie gwoździ oraz wkrętów, natomiast podczas spajania drewnianych elementów z betonem sprawdzą się mechaniczne oraz chemiczne kotwy. Kątownik posiada trwałą, stalową budowę, przez co jest odporny na zginanie i umożliwia stabilne połączenie części konstrukcyjnych pod kątem prostym. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór złączy kątowych w różnych kształtach, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego elementu montażowego.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson Strong-Tie
     NormaAT-15-8131 / 2012
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu3523140201153