Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze skręcane 50/40 x 32/40/50 mm bez kielicha 60 cm

Złącze skręcane 50/40 x 32/40/50 mm bez kielicha 60 cm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze skręcane jest niezbędne do tworzenia sieci kanalizacyjnej, która odprowadzi zużytą wodę z budynku. Produkt z tworzywa sztucznego o dobrych parametrach technicznych nie koroduje. Proces instalowania złącza nie zajmuje wiele czasu, z łatwością zrobisz to samodzielnie i w krótkim czasie. Biały kolor sprawia, że złącze pasuje do ceramiki.

   Cechy i zalety

    Złącze skręcane to przedmiot niezbędny przy tworzeniu sieci kanalizacyjnej, która będzie odpowiadała za efektywne usuwanie zużytej wody z budynku. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenie i szkodliwy wpływ wilgoci. Złącze charakteryzuje się uniwersalnością zastosowań, ze względu na dobre parametry techniczne może być również stosowane w budynkach o innym niż mieszkalne przeznaczeniu. Produkt cechuje prosty sposób montażu, więc wszelkie czynności instalacyjne możesz wykonać samodzielnie w niedługim czasie. Złącze zapewni bezpieczne użytkowanie przez długi czas. Produkt w kolorze białym dobrze komponuje się z ceramiką obecną w łazience. W naszej ofercie znajdziesz również inne przedmioty służące do tworzenia sieci kanalizacyjnej.

    • Możliwość skracania
    • Szeroki zakres zastosowań
    • Różne średnice przyłączeniowe

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wylotu50mm
    KolorBiały
    MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
    Kod produktu5902311080755