LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rynny Ocean 100 mm grafitowa

Złączka rynny Ocean 100 mm grafitowa

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka rynny w kolorze grafitowym wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego idealnie nadaje się do zastosowania przy systemie rynnowym. Za pomocą produktu połączysz oddzielne rynny w całość. Dzięki temu będziesz mógł wygodnie dopasować długość konstrukcji do wielkości dachu.

   Cechy i zalety

    Rynny mają określone długości, dlatego konstruując system rynnowy, warto zastosować łączniki, które nie tylko zespolą poszczególne półotwarte rury, ale także umożliwią stworzenie systemu, który będzie idealnie dopasowany do długości budynku. Element sprawdzi się przy większych konstrukcjach, które są montowane przy obiektach przemysłowych i handlowych, większych magazynach czy też jednorodzinnych domkach. Złączka jest wygodna w użyciu, dlatego nie będziesz miał problemu z jej zamocowaniem i połączeniem 2 rynien w jeden funkcjonalny system. Dzięki niemu sprawnie odprowadzisz wodę opadową, transportując ją do kanalizacji. W ten sposób zabezpieczysz także elewację budynku przed niszczącą siłą wilgoci. Element w kolorze grafitowym z łatwością dopasujesz do koloru elewacji budynku.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu100mm
    KolorGrafitowy
    Kod produktu5902241615348