Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rynny Ocean 75 mm brązowa

Złączka rynny Ocean 75 mm brązowa

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka umożliwia odpowiednie scalenie elementów konstrukcji rynnowej. System z powodzeniem odprowadzi wodę deszczową do kanalizacji, dzięki czemu zapewni fasadzie Twojego domu odpowiednią ochronę przed powstawaniem na jej powierzchni zacieków. Złączka została wykonana z tworzywa PCV, dlatego nie będzie niszczeć pod wpływem różnego rodzaju czynników.

   Cechy i zalety

    Złączka rynnowa posłuży Ci do odprowadzania wody deszczowej z dachu do kanalizacji. Dzięki temu element znajdzie zastosowanie w systemie rynnowym i z powodzeniem zabezpieczy Twoją elewację przed szkodliwym działaniem deszczówki i innych opadów atmosferycznych. Złączka posłuży Ci do trwałego scalania części – zapewnia mocne łączenie, ponieważ posiada odpowiednio wyprofilowany do tej funkcji kształt. Złączka charakteryzuje się wysoką trwałością mechaniczną, ponieważ została wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa PCV. Dzięki temu zachowa odporność na działanie czynników mechanicznych. Dzięki temu nie będzie pękać i posłuży Ci na długie lata. Produkt został wykończony w uniwersalnej kolorystyce i posiada standardowe wymiary – z powodzeniem w ofercie producenta znajdziesz pozostałe, niezbędne elementy

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOcean
    Średnica produktu75mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241610114