Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki standardowe Rapid 53/6 mm 1080 szt.

Zszywki standardowe Rapid 53/6 mm 1080 szt.

10,98
/ opak.
0,01
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki standardowe z cienkiego drutu są mało widoczne po zamocowaniu – mogą Ci one posłużyć do tworzenia konstrukcji o walorach estetycznych. Precyzyjny kształt końcówek ramion zapewnia łatwe wbijanie się elementu, nie wymagając od Ciebie użycia zbyt dużej siły. Kąt pomiędzy ramionami i podstawą został zaprojektowany tak, by zapobiegać zakrzywianiu się ramion. Element może zostać wykorzystany do łączenia materiału obiciowego z drewnianą ramą mebla, umożliwiając Ci tym samym samodzielne odświeżenie fotela lub sofy.

   Cechy i zalety

    Zszywki standardowe znajdą zastosowanie podczas prac tapicerskich, jak i dekoratorskich. Elementy ułatwią mocowanie rozmaitych materiałów – tkanin, płótna czy wełny. Wykorzystując zszywki możesz także przypiąć etykiety czy przygotować kartony do przeprowadzki. Produkty wystarczy umieścić w magazynku odpowiedniego narzędzia ręcznego. Powstałe konstrukcje cechują się trwałością dzięki wykorzystaniu przy produkcji elementów stali. Materiał oprócz znakomitych właściwości wytrzymałościowych jest także odporny na rozciąganie. Dla łatwego przechowywania zszywki zostały zapakowane w praktyczne opakowanie, które możesz powiesić na haczyku w warsztacie lub garażu. Do zszywek możesz dobrać odpowiedni zszywacz. W ofercie znajdziesz także gwoździarki czy nitownice.

    • Wykonane z cienkiego drutu galwanizowanego dla dyskretnego mocowania
    • Wymiary zszywek precyzyjnie dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid
    • Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6mm
    MateriałStal
    Kod produktu3221631095600