Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zwijadło pneumatyczne Airpress automatyczne
Strzałka w prawo

Zwijadło pneumatyczne Airpress automatyczne

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wąż na zwijadle Airpress, umożliwia łatwe doprowadzenie sprężonego powietrza w dowolne miejsce w zasięgu węża. Wąż pneumatyczny z automatycznym bębnem do zwijania o długości 9 m. Idealny do zastosowaniu w garażu, warsztacie czy pracowni. Dzięki zwijakowi uporządkujesz stanowisko pracy, nie będzie już problemu z plątającym się pod nogami wężem.

   Cechy i zalety

    Model 46576 sprawdzi się zarówno w użytku komercyjnym, jak i prywatnym. Lekka obudowa z tworzywa sztucznego w komplecie ze wspornikiem obrotowym, gotowym do zamontowania na ścianie lub podwieszenia pod sufitem, umożliwia obrót o 180 stopni. Mechanizm zapadkowy blokuje wąż na preferowanej przez użytkownika długości, a funkcja automatycznego zwijania pozwala szybko go schować po skończonej pracy. Dodatkowo wąż posiada zamontowany plastikowy stoper zapobiegający zwinięciu się całego przewodu w zwijadle. Stoper można przesunąć i wyregulować długość węża, który nie zostanie nawinięty. Wąż posiada solidnie osadzone gwintowe przyłącza: wlotowe i wylotowe - w rozmiarze G1/4”. Maksymalne ciśnienie robocze węża wynosi 12 bar.

    • Przyłącze powietrza 1/4"

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze12bar
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8712418164336