Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żyłka tnąca wzmocniona 2,4 mm x 78 m kwadratowa

Żyłka tnąca wzmocniona 2,4 mm x 78 m kwadratowa

39,98
/ szt.
0,51
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żyłka tnąca wzmocniona kwadratowa to produkt, który wykorzystasz do koszenia trawnika nawet w trudno dostępnych miejscach. Element jest dostosowany do większości kos i podkaszarek dostępnych na rynku o przekroju 2,4 mm. Żyłka składa się z dwóch warstw i została dodatkowo wzmocniona. Dzięki czemu cechuje się niebywałą żywotnością.

   Cechy i zalety

    Żyłka tnąca wzmocniona 2,4 mm × 78 m kwadratowa będzie niezwykle przydatna podczas wykonywania prac ogrodowych. Przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju kos oraz podkaszarek o przekroju 2,4 mm. Została wykonana z elastycznego nylonu. Wykazuje niesłychaną żywotność oraz wytrzymałość. Jej zastosowanie jest wszechstronne. Żyłka tnąca wzmocniona kwadratowa została dodatkowo wzmocniona. Składa się z dwóch warstw. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymała. Masz pewność, że posłuży Ci przez bardzo długi czas. Montaż żyłki jest bardzo prosty. Element umożliwi Ci przeprowadzenie zaplanowanych prac. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór produktów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z asortymentem dostępnym na naszej stronie.

    • Wzmocniona
    • Składająca się z dwóch warstw
    • Wytrzymała
    • Wszechstonna
    • Pasuje do większości kos i podkaszarek

    Specyfikacja techniczna

    Średnica żyłki2.4mm
    MateriałNylon
    Kod produktu5901694464251