Produkty

Aerator ręczny Verve 5 ostrzy

Kliknij aby powiększyć

Aerator ręczny Verve 5 ostrzy

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 628409

|
Aerator ręczny to narzędzie niezbędne w warsztacie każdego ogrodnika. Za jego pomocą przygotujesz ziemię w okolicy swojego domu lub na działce rekreacyjnej pod wysiew zarówno trawy, jak i roślin uprawnych. Spulchniona i napowietrzona dzięki wykorzystaniu aeratora gleba jest także lepiej nawilżona i ma korzystny wpływ na prawidłowy wzrost sadzonek.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30.5 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

110 cm

Waga brutto

2.72 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wertykulacja trawników

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

5 ostrzy

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

AER2-CF

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal
Ziemia w ogrodzie przy Twoim domu jest twarda, a zasadzona w niej trawa nie rośnie równomiernie? Możliwe, że potrzebuje ona więcej powietrza. Spulchnić oraz napowietrzyć glebę możesz za pomocą prezentowanego aeratora. Jest to ręczne urządzenie służące równomiernemu nakłuwaniu powierzchni, dzięki czemu wysypane na niej nasiona lepiej przyjmują się i znacznie szybciej rosną. W ten sposób przygotowana ziemia jest bardziej miękka, łatwiej się ją podlewa i dba o jej dobry stan. Aerator wykonany jest z wysoce wytrzymałej stali, która cechuje się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Posłuży Ci więc przez długi czas. Zapoznaj się również z pozostałymi akcesoriami ogrodowymi, które znajdziesz w naszej ofercie.
Ocena
3 komentarze
05.05.2020
To prawda dziurki zatykają się. Natomiast udało mi się dzięki temu urządzeniu mocno rozpulchnić i rozluźnić ziemię. Jestem zadowolona. Fakt to praca prawie jak z łopatą;-). Do małych ogródków ok. Dziury delikatnie zagrabiłam na koniec. Jeśli chcecie tylko nakłuwać to wydaję mi się że ostrza musiały by być tak cienkie jak w widłach.
08.08.2019
Potwierdzam opinię poprzedniego użytkownika. Rurki zatykają się non stop. Nieważne czy jest po deszczu czy przed, czy zlejemy trawnik wodą czy nie. Próbowałem nawet wyciąć w rurce okienko. To też nic nie dało. 50 zł w błoto.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Nie powinna ona mieć miejsca, dlatego przypominamy, że w takich sytuacjach istnieje możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

11.07.2019
Niestety u mnie się nie sprawdził zupełnie. Nadaje się chyba tylko do regularnie aerowanych trawników. Ziemia w moim ogrodzie jest tak zbita, że ostrza non stop się zapychają. Zwykłe widły poradziły sobie dużo lepiej, może w przyszłym sezonie spróbuję jeszcze raz użyć tego śmiesznego widelca.. na razie słabiutko.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli pierwsze użycie urządzenia nie przyniosło oczekiwanych efektów. Zachęcamy do konsultacji z doradcą z działu Ogród, który postara się pomóc w kwestii efektywnego używania aeratora tak, aby następnym razem spełnił on swoją funkcję w sposób, w jaki Pan tego oczekuje.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Zielony dywan po zimie - zadbajmy o nasz trawnik

 • Ogród

  Dlaczego warto postawić na aerator?

 • Ogród

  Jaki aerator wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Aerator ręczny Verve 5 ostrzy