Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Palisady ogrodowe

Strzałka w prawo

Palisady ogrodowe

Palisady to elementy architektury ogrodowej, które umożliwiają wyznaczenie granicy działki, a także stanowią dekorację. W sklepie Castorama znajdziesz szeroki wybór palisad, różniących się kształtem, rozmiarem i kolorem. Dzięki temu łatwo dobrać odpowiedni model do stylu ogrodu i indywidualnych potrzeb.

Filtry

Palisady ogrodowe

Palisady to elementy architektury ogrodowej, które umożliwiają wyznaczenie granicy działki, a także stanowią dekorację. W sklepie Castorama znajdziesz szeroki wybór palisad, różniących się kształtem, rozmiarem i kolorem. Dzięki temu łatwo dobrać odpowiedni model do stylu ogrodu i indywidualnych potrzeb.

22 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Architektura ogrodowa

Wyświetlanie 22 z 22 produktów

ZADBANY OGRÓD BĘDZIE WIZYTÓWKĄ TWOJEJ POSESJI

Kształtowanie terenu i zakładanie ogrodu czy działki wiąże się z wprowadzaniem różnych elementów architektonicznych, które ozdobią przestrzeń, umożliwią relaks na świeżym powietrzu oraz wspomogą Twoje prace pielęgnacyjne. Zarówno Twój podjazd, jak i patio czy skwer miejski mogą być wyposażone w specjalne obrzeża i palisady, które wytyczą ścieżki, okolą rabaty lub ograniczą wstęp na wyznaczone obszary, takie jak trawniki i kwietniki. Utworzenie niewielkich, dekoracyjnych płotków zakomunikuje odwiedzającym Twój teren, że niektóre jego części są wyłączone z publicznego użytku.

Palisady możesz wykorzystać do tworzenia i ochrony skalniaków oraz klombów, a także wyznaczać nimi ścieżki czy granice patio lub podjazdu. Pomogą Ci one w ograniczeniu osypywania się ziemi ze skarp i pozwolą w szybki sposób utworzyć płotek w danym miejscu. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór elementów architektury ogrodowej, a wśród nich również rozmaite obrzeża i palisady. Na naszych półkach znajdziesz różne rodzaje tego typu płotków, co pozwoli Ci na odnalezienie odpowiedniego modelu.

Palisady ogrodowe w ofercie sklepów Castorama dostępne są zarówno w wersji drewnianej, betonowej, jak i plastikowej czy brukowej. Oznacza to, że z łatwością możesz wybrać palisady do ogrodu, które dopasujesz w zależności od potrzeb i nawierzchni. Palisady ogrodowe betonowe najlepiej będą prezentowały się w towarzystwie kostek brukowych i innych utwardzonych powierzchni.

Palisada ogrodowa plastikowa to produkt, który ze względu na łatwość aplikacji zastosujesz na rozmaitych rabatach czy grządkach. Palisady ogrodowe drewniane będą niezawodnym wsparciem dla różnych krzewów rosnących na terenie Twojej działki. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepach Castorama i zobacz, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

PALISADY OGRODOWE ZAPEWNIĄ CI WIELE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNYCH

Palisada betonowa będzie uniwersalnym i eleganckim ogrodzeniem alejek czy podjazdów samochodowych. Doskonale sprawdzi się również jako ogrodzenie parkingów, chodników, drzew oraz krzewów i kwiatów. Spełni Twoje oczekiwania, jeśli poszukujesz sposobu, by efektownie i trwale udekorować klomb, rabatę kwiatową czy skalniak. Element został wykonany z masy betonowej, która wykazuje niezwykłą twardość, a dzięki temu zachowuje oryginalny wygląd przez wiele lat. Solidnie wykonany produkt jest odporny na trudne i zmienne warunki atmosferyczne oraz wilgoć.

Ogrodzenie zamontujesz samodzielnie w sposób bardzo prosty i szybki. Kolory płotka dostępne w ofercie są stonowane i uniwersalne, dzięki czemu z łatwością wpasują się w stylizację każdego ogrodu.

Palisada drewniana sprawdzi się w ogrodach czy sadach. Produkt ma za zadanie chronić drzewka przed szkodliwym wpływem wiatru i innych negatywnych czynników atmosferycznych. Dzięki temu sadzonki mają zapewnione odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju i wzrostu. Palik został wykonany z naturalnego, wyselekcjonowanego drewna wysokiej jakości, dlatego wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W procesie produkcji element został wyszlifowany oraz zaostrzony z jednej strony, co znacznie ułatwia jego samodzielny montaż. Palik sprawnie przytwierdzisz do drzewka. Palisada ogrodowa nie ulegnie uszkodzeniom nawet pod wpływem silnych opadów i innych czynników atmosferycznych. Dzięki temu Twoje sadzonki w różnych warunkach pogodowych będą należycie chronione.

Palisada plastikowa jest produktem, który wykorzystasz głównie podczas aranżowania ogrodów, ponieważ umożliwi Ci mocowanie skarp, a także rabat kwiatowych. Może Ci posłużyć także w celu wyznaczenia ścieżki, która prowadzi od bramki do domu czy od tarasu do skalniaka lub ogródka warzywnego. Palisada ogrodowa dzięki temu, że została wykonana z tworzywa sztucznego, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu masz pewność, że produkt zachowa swój doskonały wygląd i parametry techniczne przez długi czas.

Palisadę z łatwością zainstalujesz samodzielnie, bez konieczności zastosowania do tego skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie przygotowaliśmy dla Ciebie różne warianty tego produktu, byś mógł zdecydować się na model, który najlepiej przyda się w Twoim ogrodzie.

PALISADY DO OGRODU – SCHLUDNY WYGLĄD I FUNKCJONALNOŚĆ

Palisady do ogrodu z pewnością pomogą Ci uzyskać spójny aranżacyjnie efekt schludnych zielonych przestrzeni. Znacznie podniosą także funkcjonalność ogrodu i będą pomocne podczas procesu kształtowania terenu. Z łatwością wykonasz samodzielnie ich montaż, bez konieczności używania do tego specjalistycznych i drogich narzędzi. Ścieżki w ogrodzie zostaną wytyczone, drzewa zasłonione, a przestrzeń będzie uporządkowana i zadbana.

W zależności od potrzeb aranżacyjnych możesz zdecydować się na palisady wykonane z betonu, drewna czy plastiku. Każdy rodzaj materiału sprawdzi się na różnorodnym podłożu i będzie funkcjonalnym zabezpieczeniem i ozdobą Twoich roślin.