Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama plexi 61 x 91,5 cm

Antyrama plexi 61 x 91,5 cm

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama plexi to sprawdzony sposób na wyeksponowanie, a jednocześnie zabezpieczenie Twoich ulubionych zdjęć, obrazów, plakatów czy rysunków. Produkt świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, w których królują proste formy. Antyrama jest lekka i łatwa w zamontowaniu. Można powiesić ją poziomo lub pionowo.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, jak wyeksponować, a zarazem zabezpieczyć ulubione zdjęcia, pamiątki czy rysunki? Jeśli nie przekonują Cię oprawy metalowe lub drewniane, świetnym rozwiązaniem okaże się antyrama plexi, która jest dla nich doskonałą alternatywą. Antyrama plexi ma prosty design, jednak nie brakuje jej elegancji, więc o efekt estetyczny nie musisz się martwić. Antyrama jest również bardzo lekka, a z uwagi na zastosowany materiał – nie stłucze się nawet przy upadku. Dzięki temu możesz zawiesić ją w dowolnie wybranym pomieszczeniu, w tym nawet w pokoju dziecięcym. Antyrama jest także łatwa w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć jej powierzchnię szmatką. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz antyramy w różnych rozmiarach – wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło akrylowe (pleksi) i płyta HDF
     Kod produktu5906725256331