Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 15 x 21 cm

Antyrama szklana 15 x 21 cm

9,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana to sprawdzony sposób na ciekawe urządzenie każdego wnętrza. Możesz w niej umieścić wybrane fotografie, pamiątki czy rysunki, a następnie zawiesić na wybranej ścianie, dzięki czemu pomieszczenie zyska niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru. Produkt wykonano z wytrzymałego szkła, odpornego na działanie czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Antyrama jest przeznaczona do oprawiania zdjęć, rysunków, pamiątek czy dyplomów. To bardzo prosty, ale niezwykle efektowny sposób wyeksponowania wybranych elementów, który zapewnia świetny efekt estetyczny. Umieszczone w antyramie fotografie nie tylko sprawią, że dane wnętrze zyska indywidualny charakter, ale także będzie wyjątkową i niepowtarzalną ozdobą pomieszczenia. Zastosowane w antyramie szkło cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu produkt, oprócz pełnienia swojej podstawowej funkcji, będzie również stanowił dobre zabezpieczenie elementów przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Antyrama została wyposażona w specjalne haczyki, które umożliwiają jej zawieszenie w pionie lub poziomie. Zamów ten produkt online już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256201