Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 18 x 24 cm

Antyrama szklana 18 x 24 cm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana świetnie sprawdzi się jako oprawa do fotografii, rysunków, pamiątek czy dyplomów. Szkło skutecznie zabezpieczy umieszczone w niej elementy przed zabrudzeniem lub zniszczeniem, zapewniając przy tym doskonały efekt estetyczny. Antyrama posiada wygodne haczyki, na których możesz zawiesić ją zarówno w poziomie, jak i w pionie.

   Cechy i zalety

    Antyrama to nie tylko praktyczny, ale też estetyczny element wyposażenia wnętrza. Możesz ją wykorzystać do oprawienia i wyeksponowania dowolnych zdjęć, pamiątek czy rysunków, tym samym nadając wnętrzu niezwykłego charakteru. Wytrzymałe szkło zastosowane do produkcji antyramy doskonale zabezpieczy umieszczone w niej elementy przed kurzem, brudem czy uszkodzeniem. Antyrama jest rozwiązaniem bardzo eleganckim, dlatego Twoje rodzinne fotografie lub ważne dyplomy będą prezentowały się w niej naprawdę imponująco. Antyrama jest wyposażona w metalowe haczyki, które pozwalają na zawieszenie jej w dowolnym miejscu w pionie lub poziomie. Zamów ten produkt online z dostawą do domu lub zobacz pozostałe antyramy dostępne w bogatej ofercie sklepów Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256218