Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 30 x 40 cm

Antyrama szklana 30 x 40 cm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana to doskonała oprawa dla fotografii, pamiątek, dziecięcych rysunków czy dyplomów. Szkło pięknie wyeksponuje i podkreśli umieszczone w niej elementy, a zarazem ochroni przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Antyrama jest wyposażona w wytrzymałe, wygodne haczyki, umożliwiające jej powieszenie w poziomie lub w pionie.

   Cechy i zalety

    Oprawianie zdjęć, pamiątek, rysunków czy plakatów w antyramę to prosty, ale sprawdzony sposób na ich wyeksponowanie. Antyrama prezentuje się estetycznie w każdym wnętrzu, więc możesz ją wykorzystać bez względu na to, czy Twoje mieszkanie jest urządzone w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Do produkcji antyramy zastosowano wytrzymałe szkło, które doskonale zabezpieczy umieszczone w niej elementy przed kurzem czy uszkodzeniem. Będzie to szczególnie istotne mając na uwadze fakt, że wieszane w antyramach przedmioty zwykle mają ogromną wartość sentymentalną. Antyramę możesz powiesić w pionie lub poziomie. Zamów ten produkt online z dostawą do domu lub zobacz pozostałe antyramy dostępne w bogatej ofercie sklepów Castorama!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256249