Zobacz więcej Bambusy
Bambus 105 cm fi 8-10 mm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Tyczka powstała z bambusa, dlatego też odznacza się w pełni naturalnym charakterem. Wykorzystasz ją jako podporę dla roślin ogrodowych oraz doniczkowych – będzie przydatna szczególnie w przypadku gatunków pnących oraz cechujących się wiotkimi, delikatnymi pędami. Tyczki tego typu dostępne są w naszej ofercie w rozmaitych rozmiarach. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star
Cechy i zalety
Tyczka stanowi podporę dla wielu roślin uprawianych na świeżym powietrzu. Będzie idealnie podtrzymywała i stabilizowała wiotkie pędy delikatnych okazów, zabezpieczając je przed złamaniem, do którego może dojść np. podczas silnego wiatru. Z łatwością zapewni odpowiednie warunki wzrostu także pnączom, które będą mogły się wokół niej owijać. Tyczka pozwoli Ci również na wyeksponowanie Twoich roślin, stając się częścią wystroju Twojego ogrodu. Jest gotowa do użytku od razu po zakupie – jedyne, co musisz zrobić, to wbić ją w ziemię. Produkt powstał z naturalnego materiału, jakim jest bambus – doskonale wtopi się w krajobraz ogrodu. W naszej ofercie tyczki bambusowe są dostępne w różnych rozmiarach, więc możesz wybrać takie, które będą odpowiednie do gatunków uprawianych przez Ciebie roślin.
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Paliki i tyczki |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Maksymalna średnica | 10mm |
Minimalna średnica | 8mm |
Odporność na czynniki pogodowe | Brak odporności na czynniki pogodowe |
Kolor | Bambus naturalny |
Materiał | Bambus |
Kod EAN | 5905620004894 |