LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bambus 105 cm fi 8-10 mm
Strzałka w prawo

Bambus 105 cm fi 8-10 mm

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka powstała z bambusa, dlatego też odznacza się w pełni naturalnym charakterem. Wykorzystasz ją jako podporę dla roślin ogrodowych oraz doniczkowych – będzie przydatna szczególnie w przypadku gatunków pnących oraz cechujących się wiotkimi, delikatnymi pędami. Tyczki tego typu dostępne są w naszej ofercie w rozmaitych rozmiarach. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Tyczka stanowi podporę dla wielu roślin uprawianych na świeżym powietrzu. Będzie idealnie podtrzymywała i stabilizowała wiotkie pędy delikatnych okazów, zabezpieczając je przed złamaniem, do którego może dojść np. podczas silnego wiatru. Z łatwością zapewni odpowiednie warunki wzrostu także pnączom, które będą mogły się wokół niej owijać. Tyczka pozwoli Ci również na wyeksponowanie Twoich roślin, stając się częścią wystroju Twojego ogrodu. Jest gotowa do użytku od razu po zakupie – jedyne, co musisz zrobić, to wbić ją w ziemię. Produkt powstał z naturalnego materiału, jakim jest bambus – doskonale wtopi się w krajobraz ogrodu. W naszej ofercie tyczki bambusowe są dostępne w różnych rozmiarach, więc możesz wybrać takie, które będą odpowiednie do gatunków uprawianych przez Ciebie roślin.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBambus naturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu5905620004894