Zobacz więcej Zbiorniki i akcesoria na wodę

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Beczka 70 l 540 mm
Strzałka w prawo

Beczka 70 l 540 mm

238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Beczka doskonale sprawdzi się do magazynowania oraz transportowania różnego rodzaju artykułów. Materiały wykorzystane na etapie produkcji nie są toksyczne, dzięki czemu produkt może być z powodzeniem wykorzystywany do przechowywania produktów spożywczych. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria tego producenta. . Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Beczka to praktyczne akcesorium o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem może być wykorzystywana do magazynowania artykułów przemysłowych. Doskonale sprawdzi się również do transportowania wyrobów spożywczych. Element nie zawiera substancji toksycznych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla przechowywanych produktów. Szeroki wlew umożliwia przechowywanie artykułów stałych, półpłynnych oraz ciekłych, przez co jest bardzo praktyczny. Materiał wykorzystany na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością zarówno na czynniki atmosferyczne, jak i na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne podczas magazynowania artykułów.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałHDPE
     Kod produktu5900986510027