Zobacz więcej Ościeżnice stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Ościeżnice stałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Belka ościeżnicy stała 80 czarny mat

Belka ościeżnicy stała 80 czarny mat

78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas montażu drzwi pamiętaj o niezbędnym elemencie wykończeniowym, jakim jest ościeżnica. To właśnie dzięki odpowiednio dobranemu obramowaniu Twoje drzwi przetrwają wiele lat. Belka ościeżnicy stała czarny mat to wysokiej jakości produkt, który zapewni bezpieczne zawieszenie skrzydła drzwi. Elegancki czarny kolor modelu z pewnością sprawdzi się w większości nowoczesnych wnętrz.

   Cechy i zalety

    W trakcie remontu mieszkania bądź przestrzeni biurowej warto odpowiednio dobrać elementy wykończenia wejść. W tej sytuacji ważną rolę pełni obramowanie drzwi. Ościeżnica nie tylko zapewnia bezpieczne i stabilne zawieszenie skrzydła – stanowi również element dekoracyjny pomieszczenia. Belka ościeżnicy stała 80 czarny mat to jakościowy produkt wykonany z płyty MDF. Bez trudu przymocujesz ją do ściany, niezależnie od grubości muru. Klasyczny design i czarny kolor belki umożliwiają wkomponowanie drzwi wraz z framugą we wnętrza o różnym charakterze. Nasz sklep oferuje także belki dopasowane do otworów drzwiowych o innych parametrach. W asortymencie bez trudu znajdziesz produkt odpowiadający interesującym Cię wymiarom. Produkt znajdzie zastosowanie w budownictwie wewnątrz budynków. Posiada 2 lata gwarancji.

    • Jeden wymiar dla różnych szerokości muru, łatwy montaż, atrakcyjne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)9cm
    Wysokość (cm)90cm
    Głębokość (cm)4.4cm
    MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    Grupa kolorystycznaCzarny
    KolorCzarny mat
    Waga (kg)2.1kg
    Kod produktu5900378205647