icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Chwytak teleskopowy Yato z magnesem i diodami

Chwytak teleskopowy Yato z magnesem i diodami

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na ułatwienie sobie chwytania niewielkich elementów podczas reperowania samochodu? Chwytak teleskopowy wyposażony w magnes pozwala na błyskawicznie przyciąganie stalowych części, dzięki czemu bezproblemowo wyciągniesz przedmioty nawet z trudno dostępnych miejsc. Model wyposażony został w diody umożliwiające oświetlanie obszaru pracy.

   Cechy i zalety

    Podczas reperowania samochodu często masz problem z podnoszeniem niewielkich elementów? Proponowany chwytak teleskopowy umożliwia łatwe wydobywanie części nawet z trudno dostępnych miejsc – przyda się w większości warsztatów. Akcesorium wyposażone zostało w magnes, co pozwala na błyskawiczne przyciąganie stalowych przedmiotów. Ponadto posiada diody oświetlające miejsce pracy, wobec czego idealnie sprawdzi się podczas prac w zaciemnionym obszarze. Metalowy produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego będzie służył Ci przez długi czas. Jeśli chcesz, aby Twój garaż był funkcjonalną strefą naprawiania pojazdu, koniecznie wyposaż je w podstawowe narzędzie warsztatowe, jakim jest proponowany chwytak. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaActo
     Długość produktu750mm
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083066115