icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Co kupić majsterkowiczowi? Pomysły na prezenty

Temat obdarowywania majsterkowiczów może być bardzo szeroki. Innego rodzaju prezenty kupimy bowiem budowlańcowi, inne zapalonemu hydraulikowi.

Rodzaj prezentu a zainteresowania

Gdy nasz majsterkowicz jest stolarzem, z pewnością przyda mu się dłuto lub wyrzynarka. Jeśli dodatkowo wykonuje także drobne prace w metalu, możemy postawić na szlifierkę lub spawarkę. Gdy nasz majsterkowicz jest budowlańcem, przyjemność z pewnością sprawi mu nowa młotowiertarka lub wiertarko-wkrętarka. Grunt w  tym, by najpierw sprawdzić, jakie jest jego obecne wyposażenie warsztatu: czego brakuje, a co spokojnie można odpuścić.

Zestaw pilników i zdzieraków Magnusson 9 szt.Zestaw pilników i zdzieraków Magnusson 9 szt.Zestaw pilników i zdzieraków Magnusson 9 szt.Zestaw pilników i zdzieraków Magnusson 9 szt.

Nie zaszkodzi także zapytać bezpośrednio, o czym marzy. Może akurat na rynku pojawia się jakiś nowy, innowacyjny sprzęt z wieloma przydatnymi funkcjami.

Jakie marki wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na zakup narzędzi ręcznych, skorzystaj z szerokiej oferty marki Magnusson. Ideą marki jest tworzenie narzędzi wytrzymałych, trwałych i niezawodnych. Na wybrane modele otrzymasz dożywotnią gwarancję.

Z kolei jeśli majsterkowicz potrzebuje elektronarzędzi, sprezentuj mu nasze produkty marki Erbauer. W ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi zasilanych sieciowo jak i przez akumulator. A oprócz tego można do nich dokupić dodatkowe akumulatory oraz różnego rodzaju akcesoria.

Przykłady kilku sprawdzonych pomysłów na prezent:

Wiertarko-wkrętarka Erbauer 12 V 2 x 2,0 AhWiertarko-wkrętarka Erbauer 12 V 2 x 2,0 AhWiertarko-wkrętarka Erbauer 12 V 2 x 2,0 AhWiertarko-wkrętarka Erbauer 12 V 2 x 2,0 Ah

Zestaw narzędziowy składający się z kilkudziesięciu elementów, przechowywanych w klasycznej walizce, narzędzia wykonane są z wytrzymałej stali narzędziowej, chromowo-wanadowej.

Data publikacji: 25.06.2014