Produkty

Co kupić majsterkowiczowi? Pomysły na prezenty

Co kupić majsterkowiczowi? Pomysły na prezenty

Temat obdarowywania majsterkowiczów może być bardzo szeroki. Innego rodzaju prezenty kupimy bowiem budowlańcowi, inne zapalonemu hydraulikowi.

torba castorama1. Rodzaj prezentu a zainteresowania

Gdy nasz majsterkowicz jest stolarzem, z pewnością przyda mu się dłuto lub wyrzynarka. Jeśli dodatkowo wykonuje także drobne prace w metalu, możemy postawić na szlifierkę lub spawarkę. Gdy nasz majsterkowicz jest budowlańcem, przyjemność z pewnością sprawi mu nowa młoto-wiertarka lub wkrętarko-wiertarka. Grunt w  tym, by najpierw sprawdzić, jakie jest jego obecne wyposażenie warsztatu: czego brakuje, a co spokojnie można odpuścić.

Nie zaszkodzi także zapytać bezpośrednio, o czym marzy. Może akurat na rynku pojawia się jakiś nowy, innowacyjny sprzęt z wieloma przydatnymi funkcjami.

 2. Gdzie kupować, a jakich miejsc unikać?

Jeśli chcemy kupić profesjonalny sprzęt, unikajmy typowych hipermarketów. Lepiej postawmy na sklepy branżowe specjalizujące się w sprzedaży narzędzi budowlanych. Po pierwsze, tylko w takich miejscach otrzymamy gwarancję na zakupione narzędzia, po drugie - będziemy mogli przebierać w ofercie dobrych i sprawdzonych producentów.

Jeśli wiedza typowo budowlana jest nam kompletnie obca, lepiej zapytajmy sprzedawcę o radę. Sami z pewnością nie poradzimy sobie z doborem sprzętu o idealnych parametrach technicznych. wiertła castorama

3. Przykłady kilku sprawdzonych pomysłów na prezent:

- Zestaw dobrych wierteł koniecznie wykonanych ze stali i w różnych wymiarach.
- Szlifierka z kompletem akcesoriów – zwróćmy uwagę na maksymalne napięcie zasilania, obroty oraz materiał, z którego wykonana jest osłona.
- Wkrętak akumulatorowy z przyborami - prezent bardzo uniwersalny i niezbędny każdemu majsterkowiczowi.
- Wiertarka – zwróćmy uwagę na maksymalną średnicę wiercenia, częstotliwość udaru, napięcie zasilające, wagę, okres gwarancji producenckiej.

Zestaw narzędziowy składający się z kilkudziesięciu elementów, przechowywanych w klasycznej walizce, narzędzia wykonane są z wytrzymałej stali narzędziowej, chromowo-wanadowej.

Doradca Dział Narzędzia

Dział Narzędzia

Powiązane artykuły

Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?

Akcesoria do wiertarek, młotowiertarek i młotów – w co warto się wyposażyć?
Wiertarki udarowe, młotowiertarki i młoty – to elektronarzędzia, które sprawdzą się zarówno w przydomowym, jak i w pełni profesjonalnym warsztacie. Ic...
Czytaj więcej

Wiercenie i dłutowanie w różnych rodzajach ścian

Wiercenie i dłutowanie w różnych rodzajach ścian
Prawidłowe rozplanowanie przewodów instalacji elektrycznej i ich umieszczenie pod tynkiem wymaga wykonania bruzd i wywiercenia otworów pod puszki. W z...
Czytaj więcej

Wakacyjny remont mieszkania w kamienicy - jakie narzędzia przygotować?

Wakacyjny remont mieszkania w kamienicy - jakie narzędzia przygotować?
Wakacyjny czas urlopów często przeznaczamy nie tylko na wyjazdy, ale i relaks w domu, a czasami nawet… jego remont. Zadania, do których gdzie indziej ...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena
5 komentarzy
05.11.2015
fajny artykuł! można się w końcu czegoś dowiedzie. Mój okropnie lubi rbótki ręczne, he he XD. ale poważnie to ja chyba taki narzedownik na biodro bym mu sprawiła. Będzie super wyjściowy!
19.07.2015
pas narzędziowy jest super :) mąż jest zachwycony a i ja mu go podkradam - nawet przy sprzątaniu się sprawdza, albo przy gotowaniu :D może nie był to stricte prezent, bo mąż dostał bez okazji ale może jako prezent ucieszyć :)
14.06.2015
mężowi kupiłam kiedyś skrzynkę na narzędzia i różowy młotek przewiązany kokardką :) Do tej pory się śmiejemy, jak wspominamy ten prezent, ale skrzynkę ma do dzisiaj :)
13.06.2015
Kupiłam teraz tacie na dzień ojca taką fajną matę-organizer do garażu. Przypina się to do sciany i można sobie samodzielnie wybrać miejsca, w których przypięte będą różne narzędzia. Ułoży sobie wszystko tak, jak jemu pasuje i wygodnie będzie sięgać.
20.05.2015
osoba która pisze takie spostrzeżenia kompletnie nie zna się na sprzęcie. dziwi mnie osobiście, że taki artykuł znalazłem na stronie castoramy. Brak słów jak można tak pisać dla ludu

Ocena i komentarz dla:

Co kupić majsterkowiczowi? Pomysły na prezenty