Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Książka dla dzieci "Dawniej i dziś"

Książka dla dzieci "Dawniej i dziś"

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta pozycja książkowa to świetny pomysł na prezent dla malucha, który lubi poznawać otaczający go świat lub interesuje się historią. Na jej stronach opisano oraz pokazano, jak wyglądał świat dzieci żyjących sto lat temu – dzięki lekturze malec dowie się, jak żyli jego dziadkowie. Kolorowe ilustracje nie tylko zaciekawią dziecko, ale także rozwiną jego wyobraźnię.

   Cechy i zalety

    Przedstawiona tutaj, niezwykle interesująca książka, to doskonały prezent dla dziecka, które interesuje się światem i jego historią. Na jej kartach przedstawiono, jak żyły dzieci sto lat temu – Twój maluch będzie mógł zobaczyć co zmieniło się od tamtej pory oraz dowie się, jak żyli jego dziadkowie. Dzięki ciekawym opowiadaniom Twój syn lub córka dowie się, jak kiedyś funkcjonowało się w domu, jak w szkole, oraz jakie ubrania nosiły dzieci i czym się bawiły. Nowo zdobyta wiedza przyda się dziecku podczas późniejszej nauki na lekcjach historii. Liczne, ciekawe ilustracje zwrócą uwagę malucha oraz pomogą mu wyobrazić sobie przeszłość. Odpowiednio dobrana oprawa książki sprawia, że jest ona nie tylko odporna na uszkodzenia, ale także zapewnia jej niewielką wagę, dzięki czemu Twoje dziecko bez trudu ją uniesie.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     Opis książkiJak się żyło dzieciom sto lat temu, jak było w domu, a jak w szkole, jakie ubrania nosiły dzieci i czym się bawiły
     WydaniePojedyncze wydanie
     Kod produktu9788372789341