Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Kategoria "Książki i poradniki" to miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę lub uczynić swoje życie bardziej interesującym i satysfakcjonującym.

Filtry

Książki i poradniki

Kategoria "Książki i poradniki" to miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę lub uczynić swoje życie bardziej interesującym i satysfakcjonującym.

31 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Dekoracja wnętrz

Wyświetlanie 24 z 31 produktów

Załaduj więcej

Przewodniki, książki, poradniki – rzetelne źródło informacji

Chcesz wiedzieć, jak przygotować się do prac remontowych w domu? Jakich narzędzi stolarskich potrzebują początkujący majsterkowicze? Szukasz książki dla dzieci, która uczy i bawi jednocześnie? A możesz potrzebujesz ciekawych przepisów i pomysłów na domowe trunki i przetwory? Te wszystkie informacje znajdziesz w książkach i poradnikach, które są dostępne w naszej ofercie. Sprawdź ich szeroki wybór!

PORADNIK I KSIĄŻKA, CZYLI OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Po co kupować książkę, skoro w internecie można znaleźć wszystko? Z jednej prostej przyczyny: dla oszczędzenia czasu. W internecie panuje chaos, a jego ogromne zasoby sprawiają, że wyszukanie niezbędnej informacji może niekiedy potrwać godzinami. Po poradnik, który stoi na Twojej półce, możesz sięgnąć w każdej chwili, nie potrzebujesz do tego WiFi i podłączenia do internetu, a interesującą Cię informację znajdziesz, przeglądając spis treści lub indeks rzeczowy.

JAK ZROBIĆ SAMEMU SMACZNE I ZDROWE PRODUKTY SPOŻYWCZE?

Przygotowywanie domowych wyrobów jest coraz bardziej popularne i nie ogranicza się jedynie do weków latem i jesienią. Własnoręczny wyrób serów, wędlin, wina czy piwa staje się niezwykle popularnym hobby. Aby efekt końcowy był zadowalający, warto się odpowiednio przygotować się do tego zadania.

Wśród książek poświęconych tej tematyce znajdziesz między innymi poradniki o wyrobie wędlin, wypieku chleba czy produkcji wina i piwa. Dzięki zawartym w nim informacjom dowiesz się, jaki sprzęt i akcesoria mogą być Ci potrzebne podczas gotowania. Książki to także kopalnia inspiracji – poznasz wiele ciekawych przepisów.

BUDUJEMY, REMONTUJEMY I DEKORUJEMY – PORADNIKI DLA MAJSTERKOWICZÓW

Jeśli planujesz remont lub budowę domu i chcesz wiedzieć, jak się do tego przygotować, lub też interesują Cię prace stolarskie, skorzystaj z odpowiedniej literatury. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację wnętrz, nie wiesz, jakie wybrać meble i po jakie dodatki sięgnąć – w tym dziale znajdziesz literaturę, która pomoże Ci zdecydować w tych kwestiach.

Poradnik budowlany wskaże Ci narzędzia i materiały, których należy użyć, zapozna ze szczegółami technicznymi konstrukcji budynków oraz poszczególnymi etapami prowadzenia prac. To nieoceniona pomoc, jeśli planujesz budowę czy remont domu. Nawet jeśli nie masz zamiaru wykonywać tych robót własnoręcznie, to warto zapoznać się ze szczegółami ich prowadzenia, aby mieć świadomość, co robi ekipa budowlana i czy robi to prawidłowo.

Posiadamy również publikacje z serii DIY poświęcone dekorowaniu i odnawianiu starych sprzętów. Znajdziesz w nich wiele wskazówek i przykładów, jak odnowić lub ozdobić przedmioty codziennego użytku. Prezentowane w tym dziale publikacje wnętrzarskie to nie tylko skarbnica cennych informacji, ale także źródło inspiracji.

JAK WŁAŚCIWIE ZAOPIEKOWAĆ SIĘ ROŚLINAMI W DOMU I OGRODZIE?

Abyś mógł cieszyć się pięknem roślin w domu i ogrodzie, musisz otoczyć je właściwą opieką. Potrzebną na ten temat wiedzę znajdziesz w książkach,w których omówione są poszczególne gatunki albo grupy roślin. Dowiesz się z nich, kiedy je siać, jak je nawadniać i jaką glebę stosować, by pięknie rosły i kwitły.

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Posiadamy również specjalną ofertę dla najmłodszych. U nas znajdziesz książki dla dzieci, które zapewnią im rozrywkę, ale także przekażą praktyczną wiedzę na temat otaczającego ich świata. Dla starszych czytelników przygotowaliśmy pozycje książkowe pobudzające kreatywność i zainteresowanie nauką.

KSIĄŻKI DLA NAJMŁODSZYCH

W ofercie książek dla dzieci znalazły się serie edukacyjne, między innymi: „Mądra mysz”, która w ciekawy i prosty sposób przedstawia maluchom poszczególne aspekty życia w mieście i na wsi, czy w przeszłości i obecnie. Seria „Mam przyjaciela...” przybliża maluchom tajniki wykonywania różnych zawodów. W serii „Maszyny i pojazdy” prezentowane są maszyny, które wspierają ludzi w wielu pracach.

KSIĄŻKI, KTÓRE ZAINTERESUJĄ NAUKAMI ŚCISŁYMI

Książki dla dzieci to nie tylko pozycje dla najmłodszych. W tej kategorii znalazły się także publikacje, które pomogą zainteresować uczniów tajnikami nauk ścisłych. Pozycje zawierające pomysły na eksperymenty przekonają Twoje dzieci, że nawet nie będąc Harrym Potterem, można nauczyć się czarów – opartych na prawach chemii i fizyki.

KSIĄŻKI, KTÓRE ROZWINĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE I KREATYWNOŚĆ

W tym dziale przygotowaliśmy także książki dla dzieci, które pomogą Ci rozwijać zdolności manualne i kreatywność Twoich pociech. Wręcz swojemu dziecku pozycje, które zawierają pomysły na majsterkowanie, wykonanie zwierząt z papieru, czy „fajnych rzeczy do zrobienia”. Dla dzieci o zacięciu malarskim właściwym prezentem na urodziny czy pod choinkę będzie szkoła rysowania.

KSIĄŻKI I PORADNIKI, KTÓRE DOSTARCZĄ PRAKTYCZNYCH INFORMACJI

Przewodniki, książki, poradniki – w tym dziale zgromadziliśmy bogatą kolekcję pozycji książkowych, które pozwolą Ci przygotować domowe przetwory, napoje i alkohole. Pomogą też w prowadzeniu prac budowlanych i remontowych oraz w opiece nad roślinami. W tej kategorii znajdziesz także niezbędny na każdej budowie „Dziennik Budowy”. Mamy także wiele ciekawych pozycji dla Twoich pociech. Sprawdź bogaty wybór różnych książek i poradników!