Zobacz więcej Słupki, listwy, kantówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska Blooma Lemhi 2,1 x 9 x 100 cm sosna

Deska Blooma Lemhi 2,1 x 9 x 100 cm sosna

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do zbudowania trwałego ogrodzenia przyda Ci się deska Blooma Lemhi sosna. Produkt posiada zagławianą górę, dzięki czemu prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Artykuł został zaimpregnowany ciśnieniowo, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nie musisz się obawiać, że deska spróchnieje czy spleśnieje pod wpływem wilgoci.

   Cechy i zalety

    Deska Blooma Lemhi 2,1 x 9 x 100 cm sosna umożliwi Ci stworzenie ogrodzenia wokół domu lub działki. Dzięki zagławianej górze produkt prezentuje się bardzo estetycznie. Umożliwia stworzenie płotu, który będzie ozdobą Twojej posiadłości. Artykuł został wykonany w kolorze zielonym. Dzięki temu będzie doskonale się komponował z naturalnym otoczeniem. Deska Blooma Lemhi sosna została zaimpregnowana ciśnieniowo, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Takie rozwiązanie gwarantuje to, że płot będzie trwały. Dla zwiększenia jego wytrzymałości zaleca się samodzielną impregnację co dwa lata. Jeśli szukasz innych produktów, które umożliwią Ci zbudowanie płotu, sprawdź szeroki asortyment produktów w naszym sklepie.

    • Zagławiana góra
    • Impregnowana ciśnieniowo

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKlikstrom
    SeriaLemhi
    Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
    KolorZielony
    MateriałDrewno
    Kod produktu3663602433385