Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek czarny matowy 240 cm

Drążek czarny matowy 240 cm

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drążek do karnisza jest podstawowym elementem, który służy do zawieszania tkanin. Jego długość zależy od szerokości okna, nad którym chcesz go umieścić. Dostępny drążek ma długość 240 cm, pasuje więc do większości standardowych okien, jakie znajdują się w mieszkaniach. Jest koloru czarny mat, przez co dobrze komponuje się z większością wnętrz.

   Cechy i zalety

    Drążek do karnisza to jedyny element konstrukcji do wieszania firan, w którym liczy się rozmiar. Warto wymierzyć jego długość dodając do długości okna kilkanaście centymetrów w zapasie. Zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Jeśli planujesz umieszczenie na nim tylko firany, wystarczy użyć jednego drążka. Jeśli ekspozycja ma dotyczyć również zasłon, warto abyś zamontował dwa drążki równolegle. W połączeniu z zakończeniami karnisza i haczykiem do podwieszania będą stanowić stabilną konstrukcję. Warto zadbać, aby zestaw pasował do siebie kolorystycznie. Dostępny drążek jest koloru czarny mat. Pasuje więc nie tylko do wnętrz z ciemnymi meblami. Dobrze komponuje się również z elementami drewnianymi. Zestaw zawiera jeden drążek.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2400mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     Kolorczarny matowy
     Kod produktu5902052031146