Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Oferujemy Ci akcesoria do karniszy, dzięki którym stworzysz model dopasowany do swoich potrzeb oraz aranżacji pomieszczenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie drążki będące podstawowym elementem, na którym przymocujesz żabki, kółka lub agrafki potrzebne do zawieszenia zasłon oraz firanek.

Filtry

Elementy do karniszy

Oferujemy Ci akcesoria do karniszy, dzięki którym stworzysz model dopasowany do swoich potrzeb oraz aranżacji pomieszczenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie drążki będące podstawowym elementem, na którym przymocujesz żabki, kółka lub agrafki potrzebne do zawieszenia zasłon oraz firanek.

283 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Karnisze

Wyświetlanie 24 z 283 produktów

Załaduj więcej

AKCESORIA DO KARNISZY - STÓRZ Z NICH WYMARZONY MODEL

Oferujemy Ci akcesoria do karniszy, dzięki którym stworzysz model dopasowany do swoich potrzeb oraz aranżacji pomieszczenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie drążki będące podstawowym elementem, na którym przymocujesz żabki, kółka lub agrafki potrzebne do zawieszenia zasłon oraz firanek. Nasz asortyment obejmuje także przedłużki i łączniki – pomogą Ci w zamontowaniu szyn sufitowych, które sprawdzą się także na bardzo szerokim oknie, na przykład tarasowym. Elementy do karniszy dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci na stworzenie estetycznej i funkcjonalnej dekoracji okna. W dowolnym pomieszczeniu zawiesisz przy ich pomocy nawet ciężkie zasłony, na przykład te o grubym splocie materiału, który nie przepuszcza promieni słonecznych.

DLACZEGO WARTO SAMODZIELNIE SKOMPLETOWAĆ KARNISZ?

Elementy do karniszy umożliwią Ci samodzielne skompletowanie modelu, który będzie najlepiej pasował do Twojego mieszkania. Jest to szczególnie przydatne w przypadku pomieszczeń o niestandardowych rozmiarach – z łatwością znajdziesz do nich drążki o odpowiednich długościach oraz wsporniki pozwalające je ze sobą swobodnie łączyć. Zdecydujesz także o sposobie ich montażu – niektóre wsporniki przykręca się do ściany, inne zaś mają możliwość przytwierdzenia do sufitu, co docenią osoby urządzające niskie pomieszczenia. W tym dziale znajdują się również dekoracyjne zakończenia karniszy, a także żabki, agrafki i inne elementy odpowiedzialne za skuteczne i stabilne mocowanie tkanin dekoracyjnych do całości konstrukcji. Zaopatrując się w te produkty, wykonasz własnoręcznie swój wymarzony karnisz.

KTÓRE AKCESORIA WYBRAĆ? JAK DOPASOWAĆ JE DO ARANŻACJI?

Akcesoria do karniszy, które znajdziesz w naszej ofercie, to między innymi drążki – rozpocznij od nich kompletowanie elementów. Zwróć szczególną uwagę na to, z czego są wykonane. Przygotowaliśmy dla Ciebie drążki do karniszy ze stali nierdzewnej – ich zaletą jest niezwykła wytrzymałość. Ważna jest nie tylko jakość wykonania rur, ale także ich wygląd, który wpłynie na aranżację całego pomieszczenia. Zadbaliśmy o różnorodność kolorystyczną drążków, dlatego z łatwością dopasujesz je do zaplanowanego wystroju. Wybierz spośród białych rur, jeśli planujesz wnętrze urządzone w skandynawskim stylu. Produkt świetnie skomponuje się z szarymi zasłonami i antracytowymi ościeżnicami. Poszukujesz idealnego karnisza do industrialnego pomieszczenia? Skompletuj go, decydując się na czarny drążek o matowym wykończeniu – doskonale zaprezentuje się na tle ceglanej ściany. W naszym asortymencie nie zabrakło srebrnych modeli, które będą odpowiednie do nowoczesnego wystroju, oraz drążków w odcieniu antycznego złota – sprawdzą się w klasycznej aranżacji.

Masz wyjątkowo szerokie okna tarasowe? Łączą się ze sobą na rogach dwóch prostopadłych do siebie ścian? Jeśli chcesz dokładnie zakryć je firanami i zasłonami, przydadzą Ci się specjalne akcesoria do karniszy. Które z nich rozwiążą Twój problem? Sprawdź przygotowane przez nas łączniki do karniszy – zarówno proste, jak i kątowe. Przy ich pomocy połączysz ze sobą kilka drążków i stworzysz idealną rurę do zawieszenia firanek oraz zasłon. Nie musisz się martwić, że przechodnie będą mogli zajrzeć przez okno do Twojego domu. Zawieszone na całej długości przesłony ochronią Cię także przed intensywnymi promieniami słonecznymi.

Kiedy kompletujesz karnisz, musisz również zdecydować o sposobie mocowania do niego zasłon i firan. Tradycyjnym elementem, który wciąż cieszy się dużą popularnością, są żabki. W naszym asortymencie znajdziesz modele ze stali oraz PCV. Doskonale utrzymają nawet najcięższą tkaninę, a jednocześnie będą ozdobą okna. Pamiętaj o tym, żeby dobrać je kolorystycznie do odcienia drążka. Pozwoli Ci na to nasz szeroki asortyment, w którym odnajdziesz srebrne, czarne i brązowe żabki do karniszy.

Znajdziesz u nas także kółka z żabkami do karniszy. One również zapewnią Ci wytrzymałe zamocowanie tkaniny do drążka i ułatwią Ci jej ułożenie w elegancki sposób. Kółka będą też pełniły funkcję estetyczną, ponieważ są widoczne. Wybierz je, pamiętając o dobraniu kolorystycznym do drążka. W ten sposób zyskasz wyjątkowo spójną dekorację wnęki okiennej.

Chcesz zobaczyć więcej? Wejdź i odkryj różnorodność produktów z tej kategorii.