Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe 40 l 10,5 kg
Strzałka w prawo

Drewno kominkowe 40 l 10,5 kg

35,98
/ szt.
0,90
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe w siatkach to praktyczny sposób na ogrzewanie domu czy wybranych pomieszczeń. Stosując drewno, które jest produktem całkowicie organicznym, unikniesz obaw o szkodliwy wpływ produktu na zdrowie czy też negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Drewno porąbane jest na mniejsze polana, co ułatwi Ci jego eksploatację.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe rąbane w szczapy to organiczne paliwo przeznaczone do ogrzewania. Jest wysoko kaloryczne, dzięki czemu szybko się nagrzewa i oddaje ciepło. Jest naturalnym surowcem energetycznym, dlatego nie musisz się obawiać jego szkodliwego wpływu na zdrowie. To dzięki niemu uzyskasz efekt iskrzących płomieni w kominku, które nadadzą specyficzny nastrój i uświetnią codzienne chwile. Drewno kominkowe jest również wygodne w użytku, gdyż jest już pocięte na szczapy, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na jego rozrąbywanie i możesz je od razu ułożyć np. w wiklinowej kobiałce obok kominka. Pamiętaj także o prawidłowym przechowywaniu drewna, izolując je od wilgoci, gdyż pozwoli to zachować dobre właściwości produktu. Transport i magazynowanie ułatwi Ci szczelna siatka, w którą są zapakowane polana.

     Specyfikacja techniczna

     Długość (cm)50cm
     Wysokość (cm)35cm
     Szerokość (cm)18cm
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.2%
     Skład100% Hardwood (oak, birch, beech)
     Waga produktu10.5kg
     Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno suche, siatka, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
     Kod produktu5908283372072