Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe 40 l

Drewno kominkowe 40 l

26,28
/ szt.
0,66
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe stanowi idealny opał do pieców typu koza oraz kominków. Są to szczapy pochodzące z drzew liściastych – buku oraz dębu. Te odmiany drzew charakteryzują się wysoką kalorycznością oraz długim czasem spalania. Produkt zapakowany jest w worek oraz umieszczony na palecie, co zapewnia wyjątkowo łatwy transport i przechowywanie opału. Zobacz także inne rodzaje opałów w naszym sklepie.

   Cechy i zalety

    Drewno kominkowe 40 l to ekologiczny produkt, który jest bezpieczny dla Twojego zdrowia. W składzie nie posiada substancji chemicznych. Wytwarza naturalny płomień. Pali się bardzo wolno i przez długi czas utrzymuje ciepło w pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się jako element opału kominkowego. Będziesz mógł także wrzucić go do piecyków typu koza. Drewno jest zapakowane w siatkę, która doskonale zabezpieczy je w czasie transportu. Drewno nadaje się do sezonowania. Jego ciężar może się różnić w zależności od stopnia jego wilgotności. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz szeroką gamę materiałów opałowych. Pozwolą Ci uzyskać optymalną temperaturę w Twoim domu, nawet w najchłodniejsze dni. Sprawdź, który produkt najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

    • Ekologiczny, brak substancji chemicznych, naturalny płomień

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDrewno kominkowe i brykiet
    Długość (cm)26cm
    Wysokość (cm)26cm
    Szerokość (cm)60cm
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.7%
    Minimalna wilgotność (drewno)0.4%
    Skład100% leafy
    MateriałDrewno
    Instrukcje dotyczące przechowywaniadrewno do sezonowania, siatka, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności
    Kod produktu5903111145101