Zobacz więcej Drewno do kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Drewno do kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drewno kominkowe suche paleta 450 kg

Drewno kominkowe suche paleta 450 kg

548
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewno kominkowe suche paleta jest doskonałym opałem do kominków i wolnostojących pieców. Jest to materiał ekologiczny. Drewno tli się przez długie godziny. Zapala w przeciągu bardzo krótkiego czasu. Dzięki temu masz pewność, że w pomieszczeniach zapanuje optymalna temperatura. Zobacz inne rodzaje drewna kominkowego dostępne w naszym sklepie.

   Cechy i zalety

    Jeśli szukasz ekologicznego opału do kominków i pieców, drewno kominkowe suche paleta sprosta Twoim oczekiwaniom. W jego obróbce nie zastosowano żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Materiał został dokładnie wyselekcjonowany i poddany procesowi suszenia. Dodatkowo magazynowany był w odpowiednich dla niego warunkach. Dzięki temu drewno nie zawilgotniało. Możesz użyć je od razu po zakupie i dołożyć do kominka. Produkt sprawdzi się także jako opał średnich i dużych pieców typu koza. Naturalne drewno kominkowe suche jest idealnym wyborem dla osób szukających ekologicznej alternatywy wśród syntetycznych materiałów oferowanych na rynku. W szerokim asortymencie sklepów Castorama znajdziesz także inne rodzaje opałów. Każdy z nich doskonale ogrzeje pomieszczenia w Twoim domu.

    • Drewno suche, cięte

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDrewno kominkowe i brykiet
    Długość (cm)100cm
    Wysokość (cm)120cm
    Szerokość (cm)80cm
    Rodzaj drewnaDrewno twarde
    Maksymalna wilgotność (drewno)20%
    Moc grzewcza na kilogram15.5MJ/kg
    Waga produktu450kg
    MateriałDrewno
    Kod produktu5904730677059